Zakres konsultacji

Poradnia psychologiczna dla dorosłych (Lublin)

Każdy z nas doświadczył bądź doświadcza trudnych momentów w życiu, z którymi czasem radzi sobie lepiej, czasami gorzej. Konsultacja psychologiczna może przybierać różne formy np. jeśli czujesz, że masz kłopot z konkretnym problemem, zachęcamy do konsultacji zpsychologiem w formie porady, która skoncentrowana jest na poszukiwaniu innych niż dotychczas metod przezwyciężania trudności. Ponadto szczegółowo zostają omówione sposoby jakimi dotychczas próbowałeś/aś poradzić sobie z danym kłopotem. Być może wystarczy tylko mała modyfikacja twoich pomysłów aby uzyskać wymarzony rezultat.

Nasza poradnia powstała w myślą i w trosce o zdrowie psychiczne osób dorosłych. Stworzyliśmy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych psychologów i psychoterapeutów, którzy oferują pomoc zarówno w ramach pracy gabinetowej jak i pracy online. Główną formą pracy oferowaną w ramach placówki jest psychoterapia indywidualna i pomoc psychologiczna.

Psychoterapia jest formą leczenia, która ma na celu poprawę jakości życia i usunięcie zgłaszanych objawów. To psychologiczna metoda leczenia zaburzeń psychicznych, trudności emocjonalnych oraz zachowań problematycznych. Dzięki wielu specjalistom z dziedziny psychoterapii możemy Państwu zaoferować leczenie w nurcie psychodynamicznym jak i poznawczo-behawiorlanym. Właściwą formę leczenia dobiorą Państwo w trakcie konsultacji z Naszym specjalistą. Przeczytaj naszą pełną ofertę > kliknij tutaj

Poradnia psychologiczna dla dzieci i młodzieży (Lublin, Bychawa)

Nasza poradnia powstała z myślą, objęcia opieką psychologiczną oraz terapią dzieci, młodzież jak i ich opiekunów. Przyświeca nam idea, że jedynie kompleksowa pomoc obejmująca pacjenta jak i jego otoczenie może być skuteczna. W związku z tym chcemy zaoferować wsparcie i terapię, tym którzy jej potrzebują. W uzyskaniu prawidłowego rozwoju oraz funkcjonowaniu w środowisku domowym, szkolnym oraz rówieśniczym. Rozpoczynając od rzetelnej diagnozy, poprzez profesjonalną terapię, pragniemy pokazać pacjentom, że są w stanie zmierzyć się z trudnościami jakie napotkali na swojej drodze.

W procesie diagnozy i terapii zależy nam na współpracy z rodzicami i opiekunami oraz zaangażowaniu ich w pracę dziecka na zajęciach. Włączenie rodziców/opiekunów w proces terapeutyczny ma za zadanie ułatwić pokonywanie trudności i problemów.

Proces terapeutyczny pragniemy uczynić dla pacjenta efektywnym oraz atrakcyjnym, stąd też doskonalimy swój warsztat zawodowy, a podczas zajęć wykorzystujemy nowoczesne pomoce dydaktyczne przeznaczone do terapii dzieci i młodzieży. Przeczytaj naszą pełną ofertę poradni > kliknij tutaj

ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z PORAD ON-LINE

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów i pracowników, chcąc zminimalizować ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 zachęcamy do skorzystania z porad oraz spotkań on-line.

Więcej