Marta Gągała

Jestem absolwentką Psychologii UMCS w Lublinie, Trenerem Grupowym Treningu Zastępowania Agresji dla młodzieży (ART) oraz Psychoterapeutą Dzieci i Młodzieży w trakcie całościowego szkolenia w Szkole Psychoterapii Dzieci i Młodzieży prowadzonej przez Laboratorium Psychoedukacji i Ośrodek ReGeneRacja w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując zarówno w prywatnych i publicznych placówkach oświatowych i pomocowych: Szkoła Podstawowa, Przedszkole, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Dom Pomocy Społecznej czy Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Odbyłam także staż kliniczny na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji SPSK 1 w Lublinie.

W kontakcie z drugim człowiekiem niezwykle ważne jest dla mnie integralne podejście do rozwoju. Podczas spotkań z dziećmi, młodzieżą, a także ich rodzicami staram się towarzyszyć w trudnościach oraz wspierać w lepszym rozumieniu i szukaniu dróg dających poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Prywatnie jestem fanką kabaretu Hrabi, górskich wędrówek i karmelowej kawy.